To wiadomość, która gruchnęła dziś zupełnie niespodziewanie, ale zarazem ogromny powód do radości. W programie juniorskim Red Bulla zobaczymy wreszcie Polaka! Jak poinformował Peter Bayer podczas spotkania z polskimi mediami, Kacper Sztuka już wkrótce oficjalnie dołączy do programu juniorskiego mistrzowskiej ekipy.

Sztuka wreszcie w programie juniorskim

Choć zwyciężył we włoskiej Formule 4, walcząc z licznymi młodymi reprezentantami akademii zespołów z Formuły 1, Kacper Sztuka do tej pory nie miał tego typu wsparcia. Ba – jako jedyny z czołowej szóstki w klasyfikacji generalnej! Okazuje się jednak, że wkrótce się to zmieni. Radosne wieści przekazał dziś podczas spotkania w Faenzie Peter Bayer, a wieściami podzielili się od razu polscy dziennikarze.

Dobra wiadomość dla polskich kibiców

Pewne jest jedno – wraz ze wsparciem ze strony Red Bulla nie powinniśmy mieć wątpliwości, że Kacper znajdzie miejsce w solidnej ekipie w Formule 3. Inna sprawa, że o problemach z finansowaniem Cieszynianin raczej również może zapomnieć. Wsparcie mistrzowskiej ekipy oraz pojawienie się w jej programie juniorskim to z pewnością krok, który pomoże w rozwoju jego kariery.

Źródło: Cezary Gutowski / fot. Dutch Photo Agency


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *