Wielu czekało na tę informację od dawna, ale wreszcie doczekaliśmy się happy endu. PKN ORLEN dołączył właśnie do grona partnerów i sponsorów Kacpra Sztuki.

Choć wielu fanom obecność ORLENu w sportach motorowych kojarzy się wyłącznie z Robertem Kubicą, koncern wspiera także młodych zawodników. Jeszcze w zeszłym roku na Twitterze głośno było o akcji #SztukaOrlenu i innych działaniach, mających na celu zwrócenie uwagi giganta paliwowego na tego młodego, dobrze rokującego zawodnika. Jak się okazuje, warto było wywierać swoistą presję.

PKN ORLEN dołącza do sponsorów Sztuki

„Niezmiernie miło mi ogłosić, że PKN ORLEN dołącza do grona moich sponsorów na sezon 2023! Chciałbym podziękować PKN ORLEN i Akademii ORLEN Team za dostrzeżenie mojego potencjału i zaufanie. To niezwykle ważny krok w mojej karierze i nie mogę się doczekać, aby reprezentować polską markę na torach we włoskiej Formule 4” – napisał na swoim facebookowym profilu Kacper Sztuka.

PKN ORLEN Kacper Sztuka

Kolejny zawodnik w Akademii ORLEN Team

Tym samym Kacper Sztuka dołącza do sporego już grona zawodników, wspieranych przez giganta paliwowego. To nie tylko wspomniany już Robert Kubica, ale także Carlo Czepiel czy Tymek Kucharczyk. Również Bartek Marszałek, Bartosz Zmarzlik czy Kuba Przygoński znajdują się pod sponsorską opieką koncernu i stanowią motorsportową część ORLEN Teamu.

Źródło: fanpage Kacpra Sztuki


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *