Już w najbliższy weekend Michał Streer po raz kolejny powalczy o najlepszy wynik w cyklu Tarmac Masters. Tym razem w Peugeocie 208 Rally4 o numerze startowym 7 zasiądzie obok niego Jakub Wróbel, doświadczony pilot rajdowy.

Nowy skład, ta sama chęć walki w Tarmac Masters

TEC2000 Rally – kolejna runda Tarmac Masters – przyciągnie kibiców i zawodników już w najbliższy weekend. Ci z Was, którzy będą na miejscu, mogą odnaleźć namiot serwisowy RallyLab. To właśnie w nim będzie czekać załoga w składzie Michał Streer / Jakub Wróbel, a także dotychczasowa pilotka Michała, Karolina, która z powodu obowiązków zawodowych nie mogła wziąć udziału w roli pilota. Na czas tej rundy Karolina Szulęcka-Streer pełnić będzie obowiązki managera zespołu.

Dolnośląskie rajdy nie są obce Streerowi, który rywalizował w nich wielokrotnie zarówno w ramach Mistrzostw Polski, jak i w przypadku rajdów okręgowych. Obecnie, po powrocie do regularnych startów, Michał Streer ponownie sięga po topowe pozycje w klasie, a podczas ostatniej rundy Tarmac Masters wywalczył także ośką 3 miejsce w generalnej klasyfikacji Rajdu Okręgowego. Załoga wystartuje w TEC2000 Rally z numerem 7, a rajdówka oklejona będzie w barwy sponsorów – ITEO oraz INW. Samochód wyposażony zostanie także w opony Pirelli, a załoga zapowiada walkę o jak najlepszy rezultat na mecie rajdu.

Michał Streer Tarmac Masters TEC2000 Rally

Michał Streer nie kryje entuzjazmu

„Bardzo lubię trasy na Dolnym Śląsku, ponieważ odcinki specjalne są wymagające, szybkie i nie wybaczają błędów. Pomimo, że trasy drugiej rundy Tarmac Masters będą dla mnie kompletnie nowe, mam nadzieję, że powalczymy o jak najlepsze miejsca w stawce. Dysponujemy świetnym sprzętem, jedziemy na doskonałych oponach Pirelli. Na fotelu pilota tym razem zasiądzie obok mnie bardzo doświadczony pilot, Jakub Wróbel.” – przyznaje Michał Streer.

„Gdy Michał zadzwonił z propozycją wspólnego startu, długo nie musiałem się zastanawiać. Znamy się już dłuższy czas oraz łączą nas relacje zawodowe. Po dłuższej przerwie w samochodzie klasy rally4, wracam na prawy fotel tej piekielnie szybkiej konstrukcji. Zapowiada się ładna pogoda, za auto odpowiada RallyLab a za kierownicą szybki i skuteczny kierowca.” – mówi Jakub Wróbel

Źródło: informacja prasowa zespołu

Michał Streer Tarmac Masters TEC2000 Rally

Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *