Pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Południa już za nami. Zawody rozgrywane były w Nysie i jak zawsze przyciągnęły wielu kibiców, którzy z utęsknieniem czekają na kolejne rundy. Na starcie stanęło wiele załóg, a wśród nich Marcin i Alicja Biernat (BBB Rally Team), którzy w zeszłym sezonie zdobyli tytuł mistrzowski. Para ta jednak nie miała łatwego początku.

Już na sobotnim prologu, który nie był liczony do klasyfikacji, Biernatowie (BBB Rally Team) starali się pokazać swoje możliwości i zmotywowanie do walki. Niestety krawężnik na prologu zniweczył ich plany, a zmagania z wymianą skrzywionego wahacza uniemożliwiły im start w pełni gotowym samochodzie. W niedzielne ściganie ruszyli już z umiarkowanymi ambicjami i skupili się na walce o jak największą ilość punktów w swojej klasie PPC. Choć ich tempo było lepsze niż w sobotę, na mecie zajęli trzecie miejsce w swojej klasie. Marcin i Alicja nie poddają się i chcą powalczyć o kolejny tytuł mistrzowski.

BBB Rally Team zajmuje 3. miejsce w RMP po rajdzie Nyskim

Warto podkreślić, że rywalizacja w rajdach samochodowych to nie tylko sport, ale także wielka pasja i hobby dla wielu ludzi. W Polsce organizowanych jest wiele rajdów, które przyciągają zarówno zawodowców, jak i amatorów. Jednym z najbardziej znanych jest Rajd Polski, ale każde region ma swoje rajdy, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Rajdy to nie tylko emocje i widowisko, ale także wyzwanie dla załóg, które muszą stawić czoła nie tylko przeciwnikom, ale także warunkom atmosferycznym, nawierzchni i często własnemu zdrowiu.

BBB Rally Team zajmuje 3. miejsce w RMP po rajdzie Nyskim

Kolejna okazja do walki już niebawem, bo już 7-8 lipca odbędzie się kolejna runda Rajdowych Mistrzostw Południa – Valvoline Rajd Małopolski. Na pewno będzie to kolejna okazja do sprawdzenia się dla Marcina i Alicji Biernat, którzy będą chcieli udowodnić, że ich małe niepowodzenia w Nysie były tylko chwilową wpadką. Wszystkich fanów rajdów zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z tym emocjonującym sportem i kibicowania zawodnikom na trasach. My również trzymamy kciuki!

Foto. materiały prasowe zespołu


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *