Zajmujący obecnie piąte miejsce w GB3 Championship Polak potrzebuje środków, by dokończyć sezon. Jakkolwiek kuriozalnie to brzmi, mając na uwadze m.in. sponsoring Orlenu, Tymek Kucharczyk założył zbiórkę w serwisie Patronite, by oddalić widmo przedwczesnego końca rywalizacji w tym sezonie.

Tymek Kucharczyk – są perspektywy, z finansami gorzej…

O tym, jak kosztowna okazuje się rywalizacja w GB3 Championship, poinformował sam zainteresowany. Za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Twitter (czy też X), Tymek Kucharczyk zaapelował o pomoc. Przyznał, że zgromadzone na ten sezon fundusze okazują się niewystarczające pomimo zaangażowania obecnych sponsorów. Rozwiązaniem, jakie proponuje zawodnik, jest wsparcie założonej w tym celu zbiórki w serwisie Patronite.

By mierzyć wyżej

Jak przyznaje sam Tymek Kucharczyk, dokończenie sezonu może zaowocować trafieniem do lepszej serii wyścigowej. „Wierzę, że dobre wyniki w końcówce tego sezonu otworzą mi kolejne drzwi i możliwość rywalizacji w wyższych kategoriach w przyszłości”. Celem zbiórki jest zgromadzenie 270 tysięcy złotych w ciągu najbliższych 51 dni. W chwili pisania tego tekstu udało się zgromadzić zaledwie 5% założonej kwoty.

Jak czytamy w opisie zbiórki, „dzięki obecnym sponsorom, którym z tego miejsca bardzo dziękujemy, udało się rozpocząć sezon i zapłacić za jego pierwszą część. Niestety nie wszystkie rozmowy z nowymi, potencjalnymi sponsorami udało się dokończyć a czas nieubłaganie biegnie.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i postaramy się nie zawieść Waszych oczekiwań co do rozwoju sportowego Tymka. Sam kierowca też obiecuje, że da z siebie wszystko tak aby dostarczyć jak najwięcej pozytywnych emocji swoim Kibicom.”

Zbiórkę, w ramach której wesprzecie Tymka Kucharczyka, znajdziecie klikając TUTAJ.


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *