Załoga Michał Streer i Karolina Szulęcka-Streer po raz kolejny wystartuje w serii Tarmac Masters, TurboJulita Rally. 3 września zobaczymy w nowych barwach sponsorskich rajdówkę Karoliny i Michała Streerów.

Nowy rajd, nowe barwy

Do grona dotychczasowych partnerów i sponsorów załogi Michał Streer/ Karolina Szulęcka-Streer, dołączyła kolejna firma, wspierająca zmagania tej rajdowej pary. Obok ITEO.COM, Pirelli Polska oraz IWG (International Working Group) od tej pory pojawi się również marka FDM.PL czyli Fabryka Dobrych Materacy.

„Sport i materace mają ze sobą bardzo wiele wspólnego – należyty sen i regeneracja to podstawa dla każdego sportowca a dla naszej firmy to kluczowe wartości podczas produkcji materacy” – mówi dyrektor marketingu FDM.pl, Krzysztof Adamski. – „Prywatnie jestem fanem rajdów, a Michał i Karolina nie dość, że osiągają dobre wyniki sportowe to po prostu są ludźmi, z którymi przyjemnie się pracuje” – podkreśla.

Nowe barwy rajdówki Karoliny i Michała Streerów

Czeka nas kolejny, mocny występ Karoliny i Michała Streerów?

Załoga Streerów rozpoczęła sezon rajdowy w wyjątkowo dobrym stylu – 1 miejsce w klasie podczas Rajdu Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza w Wieliczce, 2 miejsce w klasie oraz późniejsza wygrana w kolejnych zmaganiach cyklu Tarmac Masters gwarantuje dużo emocji podczas kolejnego startu. Następna runda Tarmac Masters, czyli TurboJulita, czeka nas już 3 września 2023. Co więcej, dla Karoliny Szulęckiej-Streer to również powrót do rajdówki po kilkumiesięcznej przerwie.

„Jestem wdzięczna naszym sponsorom, bo dzięki nim mogę zdobywać doświadczenie rajdowe oraz promować motorsport wśród kobiet. Bardzo zależy mi, aby było nas więcej i staram się pokazywać, ile to pracy, nauki, ale również frajdy” – mówi Karolina.

Nowe barwy rajdówki Karoliny i Michała Streerów

Także Michał nie kryje radości z nadchodzącej rundy. „Bardzo cieszę się na powrót na trasy odcinków specjalnych, zwłaszcza, że nie siedziałem w rajdówce od przeszło dwóch miesięcy. Dzięki naszym Partnerom, możemy nadal rywalizować i postaramy się utrzymać pozycję lidera w klasyfikacji.” – podkreśla Streer.

TurboJulita to przedostatnia runda cyklu Tarmac Masters czyli Mistrzostw Dolnego Śląska, odbywająca się w pobliżu Jedliny Zdrój 3 września 2023. Trasa zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż są to klasyczne OS znane z Mistrzostw Polski, jak np. słynny Rościszów. Wśród zgłoszonych załóg znajduje się czołówka Mistrzostw Polski, więc konkurencja Karoliny i Michała Streerów będzie ciekawa.

Źródło: inf. prasowa


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *