„Anatomia mistrza” – bo taki tytuł nosi dokument – składać się będzie z trzech, około 40-minutowych odcinków, które opowiadają o Maxie Verstappenie i jego karierze.

Całkiem niedawno na rynku pojawiła się nieautoryzowana biografia dwukrotnego mistrza świata, zatytułowana „Max Verstappen. Nowy król Formuły 1”, napisana przez André Hoogebooma. W zasadzie kwestią czasu pozostawał film lub serial dokumentalny, który mógłby ukazywać widzom losy Verstappena.

O czym jest serial dokumentalny Viaplay?

Nie bez przypadku serial dokumentalny o młodym Holendrze pojawił się właśnie na platformie Viaplay. To oni są jednym ze sponsorów Verstappena i oczywistym był fakt, że prędzej czy później pokuszą się o produkcje z dwukrotnym mistrzem świata w roli głównej. „Anatomia mistrza” to serial dokumentalny, czy też dokument sportowy, który wyprodukowano wprawdzie w ubiegłym roku, ale dopiero teraz ujrzał światło dzienne. A ściślej – do tej pory opublikowano pierwszy z trzech odcinków.

Sam opis serialu jest krótki i zwięzły:

Verstappen urodził się w rodzinie kierowców wyścigowych i ryzykantów. Ta seria zagłębi się w jego dzieciństwo pełne traum, poświęceń, oczekiwań i miłości, które uczyniło go mistrzem, którym jest dzisiaj.

Kiedy kolejne odcinki?

Obecnie widzowie, będący subskrybentami Viaplay, mogą obejrzeć trwający 42 minuty Epizod 1. Nagranie zabierze ich na ceremonię uhonorowania Maxa Verstappena orderem Oranje-Nassau oraz m.in. do słynnego Grand Prix Abu Zabi 2021. Jak głosi bowiem opis odcinka:

Walka o zwycięstwo w sezonie 2021 w Formule 1 toczyła się do samego końca. Syn dwóch utalentowanych kierowców, Max wcześnie nauczył się, że wygrywają tylko najodważniejsi.

Widzowie mają do wyboru napisy polskie lub angielskie (bądź ich brak), a także oryginalną ścieżkę dźwiękową lub polskiego lektora. Odcinek 2 z 3 zaplanowany jest na najbliższą niedzielę. Bardzo zatem prawdopodobne jest, że już za dwa tygodnie pojawi się ostatni epizod. Będzie on zamykać tę krótką serię dokumentów o dwukrotnym mistrzu świata. Całość można obejrzeć, klikając TUTAJ.


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *