Załoga Skody Fabia Rally2 Evo w barwach ORLEN Team – Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk może świętować po zwycięstwie w PLATINUM 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Bardzo się cieszę, że poraz kolejny rozpoczynamy nasz sezon startów od Memoriału. Rzadziej bywamy w kraju i rzadziej jeździmy na nawierzchni asfaltowej, a to również jest ważne. Mam nadzieję, że stanie się on tradycją rozpoczęcia sezonu dla mnie i Szymona – mówił Miko Marczyk podczas PLATINUM 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Wiem, że dysponujemy bardzo szybkim samochodem, mamy wspaniały zespół i szybkie opony, więc zasługa jest zdecydowanie po stronie nas wszystkich. – opisuje przygotowanie techniczne Miko Marczyk w rozmowie dla Wokół Motorsportu.

Przypomnijmy, że wspólnie z Szymonem Gospodarczykiem zdominowali Rajd Memoriał i wygrali wszystkie 10 odcinków specjalnych, co dało im pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Tym samym rozpoczęli w dobrym stylu tegoroczne zmagania na rajdowych trasach.

PLATINUM 7. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza to wyjątkowa impreza, która ma cieszy się coraz większą popularnością. Co roku przyciąga wielu kibiców z całego kraju, którzy chcą zobaczyć zarówno nowe samochody rajdowe, jak również klasyczne konstrukcje, często oddające hołd zarówno Januszowi Kuligowi, jak i Marianowi Bublewiczowi. W tym roku do rywalizacji zgłosiły się 44 załogi, a zmagania odbywały się na 10 odcinkach specjalnych o łącznej długości blisko 35 kilometrów.

Zobacz pełną rozmowę


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *