Franco Morbidelli, zawodnik pochodzący z Włoch, wyróżnia się swoją osobowością w padoku MotoGP. Oto kilka faktów, o których prawdopodobnie nie wiesz

Franco Morbidelli z Monster Energy Yamaha jest trzykrotnym zwycięzcą wyścigów w najwyższej klasie i zdobywcą drugiego miejsca w Mistrzostwach Świata MotoGP™ 2020, ale poza tym jest także jedną z bardziej wyjątkowych postaci w całym padoku. Nie boi się stanąć w obronie spraw, w które naprawdę wierzy, a co za tym idzie, bezpardonowo siebie, więc nie ma lepszego człowieka, na którym można się skupić niż Frankie.

1. Morbidelli jest prawdziwym miłośnikiem zwierząt i ma trzy różne zwierzaki: psa o imieniu Axel, kota o imieniu Lidia i żółwia o imieniu Vittoria.

2. Jest najlepszym kumplem-legendą jest Ash Ketchum! Morbido jest wielkim fanem Pokemonów i od lat je kolekcjonuje. Jednak należy zadać najważniejsze pytanie: czy jest Bulbasaurem, Charmanderem czy może Squirtle?

3. Gdyby mógł zamienić się miejscami z jakimkolwiek sportowcem na świecie na jeden dzień, Morbidelli wybrałby brazylijską gwiazdę futbolu, Neymara.

4. Poprosiliśmy Włocha, aby udał się w podróż do dalekiej pamięci i wybrał dowolny motocykl i dowolny tor do jazdy z historii Grand Prix. Jego odpowiedzi były wspaniałe. Po pierwsze, chciałby pojechać do Brazylii i na tor Rio. Potem chciałby przerzucić nogę nad motocyklem Shinya Nakano World Championship 2000 o pojemności 250 cmXNUMX Tech3 Yamaha YZR250.

5. Jeśli chodzi o jedzenie, Morbidelli pozostaje wierny swoim korzeniom. Jedynym daniem, którego najbardziej pragnie podczas podróży, jest rodzinny makaron carbonara.

6. Po uzyskaniu dobrego wyniku Frankie zawsze będzie szukał McFlurry jako swojego posiłku-nagrody.

7. Morbidelli uwielbia rock and rolla, ponieważ jego ulubionym zespołem do słuchania jest Rage Against The Machine, a najlepszym koncertem, na jakim był jest Foo Fighters.

8. Jego idolem w MotoGP™ jest mistrz świata w kategorii pojemności 500 cm3 z 1993 roku, Kevin Schwantz, a na jego ulubiony moment w MotoGP™ mógł mieć wpływ jego wspaniały przyjaciel Valentino Rossi, który wyjechał na wyścig Catalunya 2009.

9. Otrzymał nagrodę za swój antyrasistowski hełm inspirowany kultowym filmem Spike’a Lee Do The Right Thing. Otrzymał nawet telefon od reżysera filmowego po swoim debiutanckim zwycięstwie w pierwszej klasie dzięki projektowi w jego domowej rundzie w Misano w 2020 roku.

10 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o Franco Morbidellim

10. Morbidelli jest w połowie Włochem, w połowie Brazylijczykiem, ale zawsze powtarzał, że w ciągu dnia jest Włochem, a po północy staje się w 100% Brazylijczykiem!

Źródło. motogp.com


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *