Przez ostatnie siedem lat Angela Cullen widziana była każdego dnia w padoku obok Lewisa Hamiltona. Brytyjczyk przyznał jednak, że ich drogi właśnie się rozeszły.

Hamilton komentuje odejście Cullen

Wszystko wskazuje na to, że rozstanie tej nierozłącznej pary było decyzją jednej osoby. Podjęła ją Angela Cullen, która miałaby rozpocząć zupełnie nowy etap w swojej karierze zawodowej. Świadczy o tym chociażby opublikowany przez Lewisa Hamiltona wpis na Instagramie:

Czytamy w nim:

„Przez ostatnie siedem lat @cullen_angela był przy mnie, popychając mnie do bycia najlepszą wersją siebie. Dzięki niej jestem silniejszym sportowcem i lepszym człowiekiem. Więc dzisiaj mam nadzieję, że dołączysz do mnie, życząc jej wszystkiego najlepszego, gdy stawia kolejne kroki w realizacji swoich marzeń. Dziękuję za wszystko Ang, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie Ci przyszłość 🚀✨”

Kim jest Angela Cullen?

Angela jest nowozelandzką fizjoterapeutką, a zarazem byłą zawodniczką hokeja na trawie. Od 2015 roku Cullen pracuje dla Hintsa Performance. Wkrótce potem ściśle związała się z zespołem Mercedes-AMG Petronas F1 Team. To właśnie ona objęła funkcję fizjoterapeutki, a zarazem powierniczki i najbliższej osoby dla siedmiokrotnego mistrza świata Formuły 1, Lewisa Hamiltona. Stało się to po śmierci Akiego Hintsy, mentora Lewisa. Cullen rozpoczęła współpracę z Hamiltonem w 2016 roku.

Obecnie nie wiadomo, kto zostanie jej następcą u boku Lewisa Hamiltona. Nie wiemy też, dlaczego Angela po siedmiu latach postanowiła zmienić swoje środowisko pracy. Być może wkrótce jej plany ujrzą światło dzienne.

Źródło: Instagramowy profil Lewisa Hamiltona, fot. Jiri Krenek / Mercedes


Podobają Ci się tworzone przez nas treści? 🤔
Możesz się odwdzięczyć, stawiając nam wirtualną kawę! ☕


Postaw mi kawę na buycoffee.to

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *